Technologie i materiały budowlane

Zakupy na raty dla firm

Zakupy na raty dla firm

Prowadzisz firmę budowlaną? Robisz zakupy w naszym sklepie? Potrzebujesz długich terminów płatności aby spokojnie prowadzić swój biznes? Rozwiązaniem jest rozłożenie zakupów firmowych na wygodne raty.
Znając realia rynkowe, wiemy jak ważny jest szybki dostęp do gotówki na nowe zlecenia. Z myślą o rosnących potrzebach naszych Klientów biznesowych, wprowadziliśmy usługę finansowania zakupów firmowych. Cały proces, od zainicjowania wniosku, poprzez akceptację warunków, aż po opłacenie Twojej należności odbywa się online. Dzięki temu maksymalnie oszczędzasz swój czas, który możesz poświęcić dla swojego przedsiębiorstwa.

Dzięki finansowaniu zakupów zwiększysz swoje obroty. Wystarczy, że wskażesz zamówienie, pro formę, lub FV, którą chcesz przekazać do opłacenia, wypełnisz wniosek online, wybierzesz liczbę rat i poczekasz na decyzję, która dotrze do Ciebie ekspresowo. Twoje zakupy zostaną opłacone szybkim przelewem, a Ty spłacisz swoją należność w 3, 6, 9 lub 12 ratach. Zaoszczędzone środki możesz przeznaczyć na kolejne zakupy, które pozwolą Ci na podejmowanie następnych zleceń.

Jak to działa?