02.11.2023, 16:20

Program lojalnościowy "ADEXplus"

Zależy nam na budowaniu długotrwałych, dobrych relacji z naszymi Klientami.

W tym celu stworzyliśmy program Lojalnościowy "ADEXplus" skierowany dla naszych obecnych jak i nowych Klientów.KTO MOŻE ZOSTAĆ POSIADACZEM NASZEJ KARTY PROGRAMU LOJALNOŚCIOWEGO "ADEXplus"


Uczestnikami Programu Lojalnościowego „ ADEXplus” mogą być klienci Adex-Grylewicz Sp.J. którzy nie mają ustalonych indywidualnych cen, zarejestrowani w bazie danych hurtowni ADEX.

ZASADY WYDAWANIA KART PROGRAMU LOJALNOŚCIOWEGO "ADEXplus"


Karta ADEXplus wydawana jest po spełnieniu w/w warunków, na podstawie kompletnie (czytelnie) wypełnionego i podpisanego przez Klienta „Formularza zgłoszeniowego do programu lojalnościowego ADEXplus”.
Uczestnik otrzyma od Organizatora do 14 dni od wypełnienia Formularza Zgłoszeniowego Kartę Stałego Klienta z indywidualnym numerem, którą Uczestnik będzie się posługiwał przez cały okres trwania programu „ADEXplus”.


KORZYŚCI WYNIKAJĄCE Z POSIADANIA KARTY PROGRAMU LOJALNOŚCIOWEGO "ADEXplus"


Naliczane punkty, gromadzone na koncie programu "ADEXplus", Uczestnik może wymieniać na nagrody. Zestawienie nagród w programie "ADEXplus" dostępne tutaj: Nagrody ADEXplus

Klient otrzymuje również informację przesyłaną w formie elektronicznej na temat nowości jak również promocji w hurtowni ADEX.


Najnowsze

Go to top